události
HomeRady a NávodySprávný krok k dokonalé zahradě

Správný krok k dokonalé zahradě

- Reklama -aktualita

Pěkná zahrada a upravené okolí dotváří celkový dojem každého domu. Jedním z důležitých estetických a funkčních prvků jsou také kvalitní zahradní dlažby či desky. Podtrhnou nejen celkový charakter zahrady, ale také zajistí stabilitu teras, chodníků, příjezdových cest či jiných částí domu, které denně využíváte.

5

Výrobce stavebních materiálů, společnost Leier Baustoffe SK, má ve svém portfoliu i zahradní prvky kategorie Kaiserstein, které vyrábí tak, jako všechny ostatní produkty z přírodních materiálů. Jejich interiérové ​​i exteriérové ​​dlažby a desky nabízejí neomezené možnosti barevných, tvarových, rozměrových a povrchových provedení. Moderní výrobní technologie ve spojení s tradičním ručním opracováním garantuje nejvyšší kvalitu, skvělé vlastnosti a spokojenost i náročného zákazníka.

Dlažby výborně odolávají slunečnímu záření a zahřívají se méně než asfalt, což výrazně napomáhá optimalizaci místní mikroklimatu. Osvědčení CE jim zase zajišťuje Neklouzavost, mrazuvzdornost či odolnost vůči posypovým solím a technologie KAISER-clean zas snadné čištění. Dlažby jsou totiž přímo ve své vnitřní struktuře hydrofobizované, což znamená, že odpuzují vodu a jen v minimální míře nasávají vlhkost. Nečistoty, mastnota či dokonce olejové skvrny nemají šanci dostat se do hlubších vrstev. Na bocích dlažebních tvarovek se nacházejí výstupky, které vytvářejí tzv. zámek. Tento systém zajistí mechanickou odolnost vůči posunu a garantuje dlouhodobou životnost i vzhled. Kromě toho zvyšuje polohovou stabilitu osazených tvarovek proti působícím vodorovným silám vytvářeným při rozběhu, zpomalování či změně směru jízdy vozidel.

Mezi nejoblíbenější produkty patří dlažba Vivendi, která má jednoduchý tvar a pěkné barevné provedení. Ušlechtilé přírodní kamenivo na povrchu dlažby propůjčuje každé vydlážděné ploše nezaměnitelné kouzlo. Už na první pohled upoutá a podtrhne krásu domu. Její nášlapná vrstva je z křemičitého písku kvůli zvýšení otěruvzdornosti. Dlažba má elegantní zkosení hran a dodává se v kombinované formě balení, přičemž každý m2 obsahuje tvarovky tří rozměrů. Celkově je vhodná i pro zatížení osobními vozidly.

Další velmi oblíbenou je dlažba Mercato, která má stínovaný povrch, nerovnoměrně otlučené hrany a jedinečný rustikální vzhled. Svou přirozenou barevností vytvoří v zahradě velmi příjemnou atmosféru. Má hladký povrch a kombinace dvou rozměrů umožňuje vytvořit plochy s různými vzory. Díky skrytým distančním výstupkům je pokládka velmi jednoduchá a stejně jako u předchozího typu, její plochu lze klidně zatížit osobními vozidly.


K perfketní zahradě potřebujete i kvalitní nábytek na zahradu, aby jste si mohli odpočinout či grilovat s příteli a rodinou.


- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel