události
HomeRady a NávodyJe vaše manželská postel kvalitní, nebo již je za zenitem a potřebujete...

Je vaše manželská postel kvalitní, nebo již je za zenitem a potřebujete náhradu?

- Reklama -aktualita

To, že musíme pravidelně měnit matrace, ví většina z nás. Výměna matrace by měla nastávat vždy po 5 – 8 letech používání. Ovšem, pokud přibereme na váze, spíme stále ve stejné poloze na stejném místě, nebo jestliže je ušpiněná potem nebo nehodami s nápoji dětí a podobně, měli bychom ji měnit častěji. Kvalitní matrace je výbornou předzvěstí k tomu, že se kvalitně vyspíme. Co by ale měly splňovat postele a kdy vyměnit je?

Zdravé dětské postele

Co se týče dětí, jejich postele měníme s růstem. Také pokud máte víc dětí v pokojíku, můžete kombinovat jednolůžka a patrové postele. Výměna postele vás možná čeká i v případě, že koupíte synovi postel ve tvaru auta, domečku, a tato jej po letech omrzí. Vždy by měly být postele dětí ošetřeny nátěry, které neškodí dětskému zdraví, ani když je děti olíznou. 

Měníme manželské postele

Postele v ložnici bychom měli vyměnit, pokud už jsou rozviklané, nestabilní, ale také naprasklé nebo třeba olupující se. Překližka nevydrží desítky let, ale pokud máte postel z masivu, životnost bude vyšší. I v případě, že jste si koupili postele, jejichž součástí je zabudovaná rozměrná matrace, kterou nelze vyměnit, měli byste se po cca 8 letech dívat po nové posteli.

Jednolůžka s úložným prostorem

Oblíbené jsou také válendy, u nichž můžeme zvednout zabudovanou matraci a pod ní najdeme úložný prostor. Pokud je úložný prostor denně využíván, abychom do něj uschovali peřinu a polštář, může si postel žádat výměnu dříve, než když je jen v hostovském pokoji. V každém případě jsou tyhle postele pohodlné a oblíbení pro jejich příznivou cenu.

Bohatou nabídku postelí všeho druhu se slevami i 50 % a více z původních cen, najdete na signal-nabytek.cz. Doprava je aktuálně ZDARMA, nic navíc nezaplatíte. Stačí si vybrat a kvalitní, hezkou a moderní postel s velkou úsporou budete mít cobydup doma.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel