události
HomeInteriérJste zasněná romantička? Tak toto je ten správný interiér pro vás!

Jste zasněná romantička? Tak toto je ten správný interiér pro vás!

- Reklama -aktualita

Milujete příběhy Jane Austenové či Charlotte Brontëová nebo jste prostě jen žena, která věří v pravou lásku a ráda ,, létá v oblacích „? V tomto případě máme pro vás inspirace na bydlení, které vám možná učarují.

Možná si jiní řeknou, že je naivní snít a věřit v pravou lásku, hlavně v současné době, kdy lidé čím dál méně komunikují, uzavírají se do sebe, nerespektují se a své problémy řeší na sociálních sítích. Mít však víru, že přijde člověk, se kterým budete propojení, ať už duševně nebo fyzicky, je naopak odvážné a neměli byste si to nechat nikým a ničím vzít. Navíc si představte, že byste měli domů, z něhož by sršela láska. Dámy, inspirujte se!

Usínejte jako princezna
Prostorná postel je výsadou princezny, takže je to první kus nábytku, který by měl zdobit vaši ložnici. Nebesa nad postelí jsou jako třešnička na dortu. Měkká voňavá povlečení bude zárukou vašeho klidného spánku. Samozřejmě, pokud si nedáte kávu o osmé večer. A to jsme ještě nezmínili, kam uložit všechno šatstvo. Po vlastním šatníku, ať už v podobě samostatné pokoje nebo dostatečně velké skříni touží snad každá druhá žena. Dopřejte si ji! Detaily si dolaďte už podle svého gusta, ale svíčky vždy potěší.

venkovská obývák
Venkovský styl interiéru má několik podob. Závisí to na tom, jaký preferujeme. Pokud se však chceme držet závanu romantiky, ideální je právě francouzský venkovský styl, konkrétně provensálsku. Typické jsou pro něj zdobené skříňky a nábytek, naturální či pastelové odstíny a jednoduchost textilních materiálů. Základ takové obývacího pokoje je pohodlná pohovka v světlých tónech, kterou víte doplnit barevnými textiliemi, jako jsou polštáře či přikrývky. Nosným kouskem je výrazná komoda a stolek s odkládacím prostorem, jehož není nikdy dost. S doplňky se můžete vyhrát, skrz různé typy obrazů, rámů s fotkami, hodin a opět svíček, které vytvoří příjemnou atmosféru. Výsledný dojem závisí již od vašeho vkusu.

Jídelna jako z románu
Její součástí musí být zdobený světlý nábytek, tak i v obývacím pokoji. Prostor víte ozvláštnit výběrem různých typů židlí, což je typické pro venkovský styl. Prostírání na stůl a všechny ostatní doplňky volte v příjemných pastelových barvách, které představuje například i kolekce Romantic desire. Poslední tečkou na závěr bude výrazný lustr, který celý prostor rozzáří.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel