události
HomeInteriérVytvořte si SPA koupelnu podle feng šuej: S těmito změnami si do...

Vytvořte si SPA koupelnu podle feng šuej: S těmito změnami si do života přinesete štěstí

- Reklama -aktualita

Koupelnové trendy nás nikdy neomrzí. Díky dekoracím od výmyslu světa dnes koupelny působí doslova jako v luxusním hotelu.

Pokud si chcete vytvořit domácí oázu klidu, zaměřte svou pozornost na koupelnu. Nejen obývací pokoj je místem relaxu. Dopřejte si alespoň jednou za týden nebo dva horký koupel v obklopení přírodních vůní. Dřevité tóny, santalové dřevo nebo citronová kůra. Tyto esence vás uvolní a nabijí novou, pozitivní energií v duchu feng šuej, po kterém vyjdete z koupelny jako znovuzrození.

SPA koupelna podle feng šuej
Koupelna by neměla být na stejné stěně jako ložnice, resp. vaše postel.
Nesmí být umístěna naproti vstupním dveřím.
Oproti kuchyni také není vhodná volba.
Dveře na koupelně by měly být vždy zavřené.
Koupelna by měla být obložená matnými materiály.
Méně viditelných dekorací, více vzdušnosti.
Zemité dekorace a doplňky či materiály vyvažují sílu vody.
Koupelna by měla obsahovat květiny, květinové motivy nebo přírodní materiály a dekor.
Zrcadla by nikdy neměly být naproti sobě. V zrcadle by se měl umět vidět každý člen rodiny.
WC by mělo být v samostatné místnosti, aniž by na něj bylo z koupelny vidět a deska by měla být sklopena.
Vůně dřeva a citronové kůry
Vůně Poetic Mind v podobě tekutého mýdla od Zara Home. Harmonické spojení dřevitých tónů, citronové kůry a něžné magnólie. Obsahuje aloe vera a glycerinové extrakty, které pomáhají hydratovat a zjemnit pokožku. V nádobce s dávkovačem, který je sám o sobě designovým kouskem. Sortiment vůní je však obohacen io jiné esence, ze kterých si nebudete umět vybrat. Doplnit je můžete i vonnými tyčinkami, které vás doslova připoutají ke vaně a nebudete chtít z ní vyjít.

Froté ručníky se vzorem rybích kostí
„Sam“ je žákárově pletený froté ručník od Cellbes s pěkným vzorem rybích kosti a jednobarevným lemováním. Ideální na zavěšení i jako dekor, pokud preferujete čistý minimalistický styl například v podobě stěny s betonovým vzhledem. Pro surové materiály jsou hřejivým společníkem právě ručníky, ale i dřevo. Zkombinujte je proto ve vaší koupelně a sami uvidíte, jakou kouzelnou moc mají.

Esenciální olej pro ty, kteří hledají štěstí
Pokud hledáte pocit štěstí, kterým byste se chtěli obklopit, sáhněte hluboko do historie. Lékárenská značka Kiehl ‚s totiž v bouřlivých 20-tých letech uvedla až 120 esenciálních olejů, z nichž těží dodnes. Fortune-Seeking Essence Oil vás zalije hřejivým a šťastným pocitem, který si nebudete vědět vynachválit. Zaslouží se o to svěží tóny citrusového a bílého čaje.

Lucerna v boho stylu
Lucerna z juty Musu je ideálním společníkem pro vaše jedinečné večery. Tento kousek v boho stylu krásně zapadne mezi přírodní neutrální tóny koupelny. Tlumené světlo, které odtud vychází je mnohem lepší volbou než klasické zanícené světlo v koupelně. Pokud chcete změnit již existující koupelnu, ale nechcete ji předělávat od základů, právě lucerna je vhodným řešením.

SPA kolekce a udržitelný styl začíná u nás doma
Třípatrový drátěný regál je vzdušný a nabízí místo pro vaše „home made“ koupelnové doplňky. Trend jasně ukazuje, že domácnosti se stále více vracejí k původním doplňkem našich babiček. Pemza, konjakové houba na obličej, gázové mušelínové žínkou či houba na pokožku a mnoho více. Udržitelný styl začíná u každého z nás doma.

Vonné svíčky se stopou historie
Nová svíčka Čiré Trudon s názvem Mary (prodává Ingredients Store) představuje spisovatelku Mary Shelley z období romantismu. Temné tóny dřeva a koření evokují bohatý vnitřní život odvážné a emancipované ženy v tak trochu melancholickém období. Mary se svým manželem, básníkem Percym Shellyem vystupovala proti arogantní a pokrytecké anglické společnosti. Hrdinka, která se vzepřela zavedeným pravidlům anglické společnosti.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel