události
HomeInteriérJste se silami na dně? Tyto funkce praček vám usnadní každé jedno...

Jste se silami na dně? Tyto funkce praček vám usnadní každé jedno praní

- Reklama -aktualita

Díky moderním pračkám se klasický proces praní, který známe z minulosti, zkrátil ze dvou dnů na jednu hodinu. Mnohým se však i tento čas zdá příliš dlouhý. V dnešním uspěchaném světě je přece každá jedna minuta vzácná. Vývoj moderních technologií tento problém naštěstí vyřešil a my vám tak můžeme prozradit, jak si proces praní můžete ještě více zkrátit a usnadnit.

Vývoj efektivnějších technologií praní, které vám umožní vyprat velké množství věcí v krátkém čase, se ubírá několika směry. Vylepšuje se mechanika pračky, vytvářejí se dokonalejší vzory bubnů, neustále se vyvíjejí nové čistící prostředky a objevují nové programy a algoritmy praní.

Pojďme si to ale přeměnit na „drobné“ a zjistit, jak vám dnes nová pračka dokáže usnadnit a změnit život k lepšímu.

Praní a spuštění pračky na dálku přes Wi-fi
Internet využíváme v současné době téměř na všechno. A ani pračky už nejsou výjimkou. Kterýkoliv prací cyklus lze díky technologii ThinQ ™ u praček LG a WiFi připojení spustit na dálku. Například i ze své kanceláře v aplikaci mobilu, což je vynikající zpráva nejen pro vícečlenné rodiny.

Dvě zařízení v jednom
Vyčistit prádlo v moderní pračce se špičkovými funkcemi není vůbec náročné. Problém nastane, když potřebujeme vyprané prádlo usušit a vyžehlit. Prostoru v malých bytech je velmi málo. Na otevřeném balkoně rušného města se prádlo zase velmi rychle při sušení zapráší a v koupelně podporuje tvorba plísní.

Moderní pračka se sušičkou vás těchto problémů zbaví velmi rychle. V jednom cyklu praní tak máte své oblečení dokonale čisté, vysušené a zbavené všech nepříjemných záhybů. Žádné věšení ani žehlení tak už nemusíte vůbec řešit.

Inteligentní systém Dual Care
Velmi často a nejen mladým začínajícím rodinám se stává, že praní prádla není jednoduché, protože volba pracích cyklů v závislosti na typu oblečení je složitá. Abyste díky chybám nepřišli o velkou část svého šatníku, je zde možnost využít další inteligentní systém praček DualCare, který dokáže na základě tkaniny a hmotnosti prádla zvolit vhodný program za vás.

Vyhnete se tak nejen poškození prádla, ale také přetížení pračky, které by mohlo být důvodem pro výměnu zařízení a ohrožení rodinného rozpočtu.

Praní v režimu Turbo
Práce a povinností je velmi mnoho, času však žalostně málo. To už ale s funkcí praček TurboWash ™ řešit vůbec nemusíte. Tento dokonalý systém vypere vaše oblečení v režimu Turbo za méně než hodinu. V průběhu 39 minut máte svou prádlo dokonale čistou, o co se postará nejen speciální buben, ale i zabudované trysky na rychlé namáčení prádla.

Funkce, které myslí na všechno
Mohou to být například lopatky v bubnu, také jeho schopnost samočištění a ochrany před vodním kamenem – funkce SterilTube nebo směr a rychlost otáčení bubnu, díky čemuž se prádlo lépe zbavuje nečistot, zvlhčuje vodou a přichází do styku s čisticími prostředky.

Pračky a sušičky Electrolux PerfectCare jsou zase vybaveny systémem Sensi Care, který umožňuje zvolit efektivní dobu praní a sušení.

Mezi nejnovější vylepšení ale patří vybavení praček generátory páry. Pára se používá v mnoha programech praní, které nevyžadují intenzivní čištění. Jde například o pračky se systémem FreshCare + od Whirlpool nebo modely s funkcí True Steam od LG.

Parní systém v moderních pračkách prádlo nejen dokonale a šetrně vyčistí, ale také zbavuje záhybů, čímž se zkracuje váš čas na další manipulaci s prádlem. Oblečení zůstává jako nové i po několika praních, netvoří se na něm žádné žmolky a neztrácí své krásné barvy.

Funkce páry v moderních pračkách navíc odstraňuje až 99,9% alergenů.

Kromě parních programů existují v pračkách i další osvěžující možnosti. Například v programu ActiveOxygenod Bosch stroj osvěží prádlo aktivním kyslíkem. Společnost Siemens má podobný program využívající ozón s názvem SensoFresh.

Zapomeňte tedy na všechny komplikace a starosti a nechte moderní pračky, aby se postarali o dokonale čisté prádlo plnou svěžesti.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel