události
HomeBydleníInspirujte se interiérovými tipy Pařížanek: Takto proměníte svůj domov na oázu klidu

Inspirujte se interiérovými tipy Pařížanek: Takto proměníte svůj domov na oázu klidu

- Reklama -aktualita

Mnoho barev, smysl pro detaily estetično. Inspirujte se ženami, které jsou ikonami ve fashion oblasti iv interiérovém designu. Věřte, že máte čím.

Barvy, zeleň a přírodní materiály jako klíčový element
Paříž je město, které je považováno za kolébku trendů a módy. A netýká se to jen zmiňované fashion oblasti. Pokud byste totiž do pařížských příbytků nakoukli přes klíčovou dírku, zjistíte, že každý byt je něčím specifický a jedinečný. Pařížanky si totiž na detaily ve svých domovech potrpí stejně jako na kvalitní kabelku.

Jsou odvážné, nespoutané, zároveň elegantní a sofistikované. Přesně tak by se dal definovat i jejich domů. Přírodní materiály, hodně zeleně a barvy jsou to, na co v bytě nedají dopustit. Drží se pravidla, že čím více „natural things“ pustíte do svého bytu, tím se budete cítit svobodněji.

Dřevo, kámen, kůže, mramor, to vše zbožňují. Právě takovými prvky v kombinaci s květinami a zelení dokážete vytvořit skutečně oázu klidu, do které se budete vždy rádi vracet.

Milují spojování stylů a propojování starých kousků s moderními. Nezapomínají na minulost a právě tu se prostřednictvím různých vzpomínek snaží vždy do samotného interiéru implementovat. Vyjádření návratu ke kořenům přes detaily je pro takové byty typické.

Zbožňují staré židle, které jen zlehka bývají zrepasované, stejně tak konferenční či jídelní stoly. To jsou mnohdy generační kousky, které mají neuvěřitelnou emocionální hodnotu. Pokud jejich dotvoříte prvky moderny 21. století, budete mít nádherný interiér, ve kterém se každý bude cítit příjemně.

Spektrum různých zemitých odstínů je typický pro minimalistky, které nedají dopustit na jemnost a eleganci. Když chcete mít nadčasový interiér, toto je určitě ta správná cesta. Barvy a prvky, které nikdy nevyjdou z módy i v interiéru, jsou totiž iv tomto směru jasně definovány.

Abstraktní linie (pokud po nich touží) dosahují v takovém případě většinou nějakým kouskem z rukou designéra či starými jedinečnými a tak trochu provokativními fotografiemi. Umění jako součást pařížských příbytků je totiž absolutní nezbytnost.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel