události
HomeBydleníDoplněk, který dokáže proměnit i ten nejobyčejnější interiér: Už na první pohled...

Doplněk, který dokáže proměnit i ten nejobyčejnější interiér: Už na první pohled vás přesvědčí

- Reklama -aktualita

Antická svíce a zeleň
Luční květiny ve váze střídají dokonale zorganizováno aranžmá
Barvy ročního období vytvoří pouto s přírodou

Antická LED svíce Flamme od Cellbes. Dlouhá antická svíce vyrobena z vosku s přirozeně vyhlížejícím plamínkem, který má bílé teplé světlo je hitem Instagramu a své místo zaujala v interiérových tipech světoznámých influenceriek. Minimalistický vzhled svíček pěkně vynikne v neutrálním interiéru se surovými stěnami a texturou. Jako doplněk se hodí květiny pouze v zeleni jako eukalyptus, banánovník, ale i sezónní květinové aranžmá.

Luční květiny ve váze střídají dokonale zorganizováno aranžmá
Nespoutaná, svěží, rozmanitá. Taková je kytice Wild od Flower Therapy. Souhra jemných barevných tónů květů Matthioli, zvonku s velmi příjemnou vůní, statice a doplněna zelení. Letterbox a jeho designové provedení vás provede estetikou od samého počátku dokud květiny nezaujmou své místo ve váze.

Barvy ročního období vytvoří pouto s přírodou
Barvy ročního období vytvoří ve vašem domově pouto s přírodou. Kameninové vázy, jaké lze nalézt v těch nejrozličnějších provedeních na Zara Home nás vracejí zpět do minulosti našich předků. Úcta ke generaci před námi a zároveň ke generaci po nás. To je heslo, kterým bychom se v moderním světě měli řídit.

Dekorujte domů všemi smysly
Dekorujte svůj domov všemi smysly. Propojení vizuální a čichové stránky dokáže s emocemi člověka zázraky. Váza ze vzorovaného skla od H & M Home plní nejen praktickou funkci, ale i estetickou. Je to designérský skvost.

Váza jako dekorace i bez květů
Nejnovější designové provedení váz jasně naznačují, že váza, to už není jen praktický doplněk, ale také imageovým prostředek. Váza i bez květů plní funkci dekorace, doplňku nebo ozdoby. I do zdánlivě nejobyčejnějšího příbytku nebo místa dokáže vnést kousek umění.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel