události
HomeBydleníDekorace do interiéru na podzim 2021: Co je natolik IN, že vám...

Dekorace do interiéru na podzim 2021: Co je natolik IN, že vám to dokáže vylepšit dojem z celkového bydlení?

- Reklama -aktualita

Pro nový pocit z domova nemusíte chodit daleko. Opravdu stačí, když do něj vnesete pár doplňků a dekorací v závislosti na ročním období, kterými dokážete vylepšit celkový dojem na ještě lepší.

Skleněná váza neubírá z prostoru, nechá ho dýchat
Skleněná váza s texturou je detail, který však vnáší do prostoru závan přírody. Luční květiny a aranžování kytic podle vlastního uvážení. Jediným pravidlem, kterým se můžete řídit je roční období. Kytice aranžmá ve váze s texturou neuberou z prostoru a nechají ho dýchat spolu s ní. Květiny dodají jakémukoliv interiéru vždy něco navíc a nezapomínejte, že všechno je o pocitu.

Home SPA vám pomůže načerpat nové síly
Za poslední měsíce jsme měli možnost pochopit, jak moc důležitá je péče o tělo a psychohygiena. Malé domácí SPA se vejde do každé koupelny a to díky maličkostem, které vám navodí atmosféru relaxu. Svíčky, župan, dřevěný žebřík a hlavně čistota. Dopřejte si jednou za čas lázeň a čas jen pro sebe. Naučte se to bez výčitek.

Antická svíce vnese eleganci na stůl
Antická LED svíce vyrobena z vosku je ideálním společníkem na dlouhé podzimní večery. Na stůl vnese špetku elegance a to díky svému štíhlému vzhledu a jednoduchým liniím. V kombinaci s lněným ubrusem navodí jedinečnou atmosféru, při které se setkání s rodinou či přáteli stanou nezapomenutelnými chvílemi v životě.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel